Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie zajrzyj tutaj

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, wykrawalni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]