Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Kliknij w to miejsce po więcej informacji o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało lub skoncentrować się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]