Urządzenia marki Vitberg – korzystaj z nich we własnym domu

Urządzenia marki Vitberg – korzystaj z nich we własnym domu

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kończyn oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich latach swój renesans. Prace badawcze nad tą formą terapii przeprowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i stymulację włókien mięśniowych może wspomóc również proces odchudzania. Z wibroterapii chętnie korzystają też sportsmeni do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Domowa wibroterapia z modułami RAM Vitberg+

Wibroterapia jest jednak dostępna i dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej oddać w zaciszu własnego domu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. W sprzedaży dostępne są urządzenia do wibroterapii opracowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 podstawowych programów: Nogi, Relaks i Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można powiększyć o kolejne moduły: Szyja, Biodra, Kolana, Nogi oraz Metabolizm.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]