Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Wszystko o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, bolące biodro czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]