„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]