Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Nie trać wiary! Specjalistę od terapii małżeńskiej UK poznasz na psychoterapia-uk.pl

Każda para może popaść w przeróżne kryzysy. Na szczęście teraz można sobie z nimi radzić wyjątkowo skutecznie. Idealnym rozwiązaniem jest terapia małżeńska przeprowadzana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach okaże się pomocna?

Do terapeuty przychodzą pary borykające się z przeróżnymi trudnościami. Terapeuta pomaga pokonać trudności mające związek z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, jak również pomoże w przypadku nałogów, chociaż tutaj nierzadko niezbędne będzie też specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog wspomoże w czasie choroby małżonków czy członków ich rodzin. Jest przydatny w momencie, gdy między małżonkami dochodzi do konfliktów, których nie umieją przezwyciężyć sami. Udział w terapii małżeńskiej pomoże również pokonać problemy i usprawnić związek. Lepsza staje się zdolność porozumiewania się między małżonkami – dzięku temu ich małżeństwo rozkwita, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia partnerom jakie są ich wzajemne oczekiwania oraz potrzeby. Podkreśla on, że małżeństwo to nie wyłącznie branie, ale także oferowanie czegoś od siebie. Pomoc terapeuty sprawia, że możliwe staje się odkrycie przyczyn , które legły u podłoża partnerskich problemów. Małżeństwo, które przeszło terapię małżeńską zdobyło wiedzę potrzebną do tego, żeby bardzo dobrze radzić sobie z trudnościami w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy w Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która dotarła na Wyspy sprawiła, że obecnie bez trudu wyszukamy polskiego psychologa również na terenie Zjednoczonego Królestwa. Posługiwanie się językiem polskim usprawnia pracę nad problemem i podnosi komfort pary, która postanowiła postawić na pomoc specjalisty. Również na emigracji opłaca się zawalczyć o swój związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna borykać się z rozmaitymi kłopotami. Należy pamiętać, że terapia nie jest wstydem, a dzięki niej związek może wkroczyć na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze rozwiązanie ostateczne.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339