Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Vitberg opinie, Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy zesztywnienie ramion i szyi. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]