Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Zajrzyj tu, jeżeli szukasz więcej wiadomości o marce Vitberg

W 2018 roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą prowadzenia badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm ludzki. Będą się w niej też odbywać zajęcia dla studentów uczelni z zakresu fizykoterapii, odnowy psychosomatycznej oraz kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, posłużą jednocześnie do regeneracji sportowców. krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że aparaty Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział produkty firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców czy doskonaleniu terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane prace badawcze z zakresu fizjologii i biochemii. Analizie poddane zostanie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki obserwacji będą konfrontowane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]