Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Zgłoś się po pomoc do polskiego psychologa Coventry

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie poczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj fala emigracji jest o wiele mniejsza, ale nadal nie brakuje osób skorych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo kłopotów, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest niezwykle ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Pobyt na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą bardzo dużo problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych przyjaźni z. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas sesji zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339