Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Sprawdź Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]