Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Sprawdź, gdzie zamówić mini przyłbice.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, nieodwołalnie przeistoczyła nasze relacje społeczne i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze licznych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym ryzykiem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do sklepu czy biura, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym skupisku ludzi, musimy bezwzględnie założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają materiałowe maseczki ochronne za niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, a więc zakrywa usta oraz nos, ale przy tym umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością uzna za plus również to, że nie zakłóca ona działania FaceID.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]