Jaka metoda wybielania zębów jest najskuteczniejsza

Jaka metoda wybielania zębów jest najskuteczniejsza

Lśniące i śnieżnobiałe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie systematycznie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak przywrócić wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – jak uzyskać trwałe rezultaty?

Szczotkowanie uzębienia po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się estetycznie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (nakładki, pasty, lakiery), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom śnieżnobiały kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące efekty już po trzech sesjach. Wybielanie tą metodą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów nawet o 15 tonów

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej. W dalszej kolejności za pomocą specjalistycznego szablonu oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotny jest również dobór właściwego PH żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny usuwając nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez przynajmniej kilka dni. Znakomite efekty zapewnia także wybielanie zębów za pomocą lampy LED.