„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]