Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, iż już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]