25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tu

Dowiedz się jak wygląda produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie sprawdzany przed skierowaniem do sprzedaży.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]