Producent oświetlenia dla automotive i mobility OE Industry

oświetlenie do autobusów

Wyjątkowo ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zbagatelizowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie doprowadzić do groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej jakości świateł jest kluczowe zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, specjalnych i agro

Właściwie w ofercie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych oraz przednich do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, specjalnych i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich albo pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez konkretne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które znacznie podnoszą komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo dni w trasie. A to raptem część oferty OE Industry.

OE Industry wszechstronne testowanie opracowywanego oświetlenia

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona grupa specjalistów gotowa wcielić w życie pomysł klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Co istotne, spółka świadczy również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, dokładnych analiz potrzeb odbiorców oraz budowania doświadczonego zespołu specjalistów, OE Industry stało się światowym liderem w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]