Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Tu dowiesz się wszystkiego o parkingu przy Balicach

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]