Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

Serwis iPhone Warszawa. Rzetelna pomoc specjalistów.

Smartfony, laptopy i tablety stały się nierozłącznym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, skutkiem tego kupując te urządzenia przeważnie wybieramy te godne zaufania. Taką sławą szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które mimo swojej wysokiej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych marek, z każdym rokiem pozyskują sobie miliony nowych klientów. Lecz nawet sprzęt najwyższej klasy może uleć uszkodzeniu lub przestać należycie działać w wyniku nieuważnego użytkowania. Co nie znaczy, iż natychmiast trzeba wymienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – eksperci od wymiany szybki i zalanych telefonów

Ci, którzy posiadali produkty Apple wiedzą z doświadczenia, że te urządzenia funkcjonują bezawaryjnie przez wiele lat, ale nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę baterii, która z czasem słabo się ładuje, wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych w wyniku upadku telefonu z dużej wysokości, jak również wymianę pozostałych drobnych podzespołów jak niedziałający przycisk HOME bądź uszkodzone obiektywy aparatów. Nasi specjaliści niosą pomoc także w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach Apple – gdzie będzie taniej?

Póki telefon posiada ważną gwarancję większość napraw bez trudu dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody zaczynają się po zakończeniu gwarancji, dlatego że likwidacja nawet małych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie koszty, na które nie wszystkich stać. Na szczęście na terenie naszego kraju, z reguły w sporych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkuletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie przeprowadzić naprawę telefonów tej marki starszej i nowszej generacji, wytworzonych w okresie minionych dziesięciu lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XR i XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max oraz iPhone SE 2020.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości przynieść telefonu do punktu samemu, znajdź ekspertów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555