Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Pełna oferta sali weselnej.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – liczy się jej dystans od kościoła oraz pojemność

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli salę taneczną. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc dekoracja sali, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i ułożenie menu. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować przyjęcie weselne w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]