Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Kliknij w to miejsce jeżeli chcesz zamówić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które działają jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, np. w Krakowie albo w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “depilacja brwi kraków”, “sklep z oponami kraków” albo “restauracja japońska kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron www od prawie 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również uzupełnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]