Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 zł rocznie. Należy też dodać, iż stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]