Pokoje w Gdyni – wygoda w przystępnej cenie

Pokoje w Gdyni – wygoda w przystępnej cenie

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z niedużej rybackiej wsi założonej w 1926 roku w mgnieniu oka przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów i turystów. Chcesz spędzić wczasy w Trójmieście? Sprawdź, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i pokoje w Gdyni

Jednym z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W czasie wakacji w Gdyni warto też pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla turystów z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, a także żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w niewysokiej cenie.