Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany parking lotnisko Balice Kraków.

Szybkość, możliwość dotarcia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu i komfort – to najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowite uznanie. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle ważne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na sporo udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać pomoc pracowników parkingu w wielu wypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]