Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Na pandaparking.pl dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Dlaczego warto korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź przez telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]