Organizacja ślubu to nie zawsze stres

Organizacja ślubu to nie zawsze stres

Tutaj dowiesz się, jak zamówić organizację ślubów Kraków

Ślub to niezapomniana chwila, którą należy zaplanować z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Warto skorzystać z usług ślubnego konsultanta, który dopnie wszystkie szczegóły – jeśli chcemy, żeby ceremonia przebiegła idealnie. Z czym wiąże się kompleksowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo osób z niej korzysta?

Organizacja ślubu – zaproszenia, orkiestra oraz zakup dodatków

Samodzielna organizacja ślubu to ogromny stres dla narzeczonych. Trzeba wynająć miejsce, zaangażować obsługę wideo, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, orkiestrą oraz zakupem dodatków. To powoduje dużo stresu, dlatego warto przekazać organizację ślubów ekspertowi. Taki specjalista pozwoli Ci zapomnieć o nerwach i wszystko dokładnie zaplanuje. Można mu powierzyć organizację czynności związanych z weselem – zaprojektowanie i przesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich w restauracji, dobór menu. Na życzenie państwa młodych można także zaplanować wesele niestandardowe. A może chcemy zatrudnić pilota drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie ujęcia stają się niezwykle modne – konsultant ślubny z całą pewnością o tym pomyśli. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujemy oraz naszego pomysłu.

Organizacja ślubów – niewielkie drobiazgi

Konsultant ślubny zna najlepsze kwiaciarnie, wynajmie firmę, która dokumentuje śluby na wideo, jak również zadba o usadzenie zaproszonych na przyjęciu. Nie będziemy zmuszeni samodzielnie ustalać menu z menadżerem lokalu, negocjować z kwiaciarnią i stresować się. Nawet drobne szczegóły kreują w dniu ślubu atmosferę, dlatego należy o nie zadbać. Wedding planner pojedzie z nami nawet po suknię i pomoże nabyć zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – to sprawi, że zapomnimy o przedślubnym stresie.

Dane teleadresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]