O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

sale do wynajęcia na imprezy kraków

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, mające za zadanie zbudowanie głębokich więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody branżowe, a także różne kursy, bankiety dla wspólników biznesowych oraz sympozja. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się urządzać event, należy poszukać usług najmu lokali, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Warto w takich wypadkach zaplanować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dobitnie podkreśli ważność wydarzenia. A jeżeli na event poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Planując wydarzenie firmowe nie można przegapić tak ważkiej kwestii, jak zapewnienie gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówiony punkt wybornych potraw dla gości, ale też pomoże w doborze menu i weźmie na siebie dekorację stołów. Podczas pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Wypada zatem korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i imponujące wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w wytworny sposób.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]