Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Chcesz dowiedzieć się, komu zlecić catering kanapkowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet dużej imprezy nie jest problemem, o ile mamy pod dostatkiem wolnego czasu na zamawianie koniecznych napojów i produktów, jak również późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich smacznych przekąsek dla gości zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to od razu, że trzeba porzucić pomysł celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku warto skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Co charakteryzuje finger food catering?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta skierowana głównie do firm, lecz zamawiają ją coraz częściej również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia urządzające gustowne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki typu finger food, a więc nieduże przekąski, które można spożyć na stojąco i bez użycia sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to głównie tartoletki warzywne i owocowe, sandwicze czy też koreczki. Ten model cateringu świetnie zdaje egzamin na imprezach, podczas których zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych osób. Umożliwia on prowadzenie luźnych pogawędek, przy czym nie redukuje kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy jednym stoliku.

Plusy cateringu kanapkowego?

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą zalety, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, w ten sposób pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników eventu. Gorące i chłodne napoje oraz przekąski postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w mniejszych aulach, w których zmieszczenie właściwej liczby stołów byłoby problemem. Catering opierający się na przekąskach natychmiast powoduje też, iż event ma mniej poważny, luźniejszy klimat. Należy podkreślić, że menu z poręcznych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż wytworne obiady, a jednocześnie daje większą swobodę dobrania ich do wyborów żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć stanowiło poważną komplikację przy urządzaniu imprez w siedzibach firm.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]