Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Tu uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalistów z biura projektów Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem robót, planuje renowację domu lub proponuje aranżację już wybudowanych domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające obecne trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Wykonane realizacje to między innymi kawiarnie, mieszkania pod wynajem, budynki rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może także opracować plan pojemnych i praktycznych garderób, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]