Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Catering dla firm Katowice - dalsze informacje o tej usłudze poznasz tutaj.

Rozmowy biznesowe, szkolenie czy konferencja – każda większa firma niechybnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Sympozja i kursy biznesowe to spotkania trwające z reguły po 7-8 godzin, często nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie kompletnego posiłku w okolicznej kafeterii. Stąd niezbędne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie ubrania czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz warsztaty? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to także szansa kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie spraw poruszanych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który stoi na korytarzach firm, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, zagryzając własnoręcznie przyszykowane czy też zakupione po drodze w piekarni kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]