Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać cenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. wierności partnera, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych danych.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Z oferty firm detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby pragnące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w szybki i sprawny sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają też praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.