Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Zleć serwis okien Warszawa na www.serwismeteo.pl

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]