Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - więcej o tej usłudze poznasz tu

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]