Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ odnajdziesz korzystną ofertę lokalu na 18.

Częstokroć w przypadku różnych rocznic, urodzin czy imienin nie urządzamy przyjęć z krewnymi i znajomymi, uznając, że nie jest to potrzebne. Jednakże zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których huczne świętowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Wybierasz salę na osiemnaste urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z osiągnięciem pełnoletności dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i kupować alkohol, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy założyć firmę. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Można kolejny raz wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się sporo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne dania imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wyszukaj salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze należy zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Wszyscy wiedzą, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Zalecamy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali też jest niesłychanie ważna, żeby goście całkowicie zanurzyli się w klimacie zabawy. Wypada więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według wytycznych solenizanta oraz optymalnie rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdzi się menu kanapkowe, składające się z niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru zabawy, ale także do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]