Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Zamów organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub śluby, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na których pojawia się często ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć menu, a następnie naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – smakowite dania, które oczaruje gości

Organizowanie imprezy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, wybór ozdób sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zamówienia wystarczającej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoliki będą cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w salach.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, lecz też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość sam złożyć menu z sugerowanych dań. Należy jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]