Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Dalsze informacje o cateringu na imprezy.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy plenerowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju prowadzone są bankiety, sympozja bądź benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smaczny catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik albo masz zarezerwowaną salę bankietową? To świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych gorących potraw, napojów oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas istotnych gal nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i mieć nadzieję, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – odpowiedni układ stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu jak w topowych restauracjach, a posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Czy warto skorzystać z oferty cateringu na imprezy?

Atutem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi apetyczne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, żeby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych liczących setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania szczegółów oferty podpowie ona, które napoje, dania i przekąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]