Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Wynajem apartamentów Zakopane - na tej stronie dowiesz się więcej o unikalnej ofercie

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast wypoczynkowych w Polsce jest rzecz jasna Zakopane. Jakie rozrywki czekają tam na turystów? Jakimi zaleceniami warto się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – baza noclegowa i najważniejsze atrakcje

Położone w bezpośrednim otoczeniu Tatr Zakopane cieszy się popularnością zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Coś dla siebie znajdą tutaj rozmaite grupy przybyszów – osoby zainteresowane szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy spacerów po górach oraz wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest największą polską skocznią narciarską, przeprowadzane są zawody, podczas których konkurują zawodnicy z całego świata. Wczasowicze mogą także przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” albo pokonać jeden z pieszych szlaków turystycznych – np. przez Dolinę Małej Łąki, na Kasprowy Wierch bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co wypada zwrócić uwagę postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się, jakie usprawnienia posiada dany punkt noclegowy, a także czy posiada plac zabaw dla dzieci. Nadzwyczaj istotne jest położenie – popularnością cieszą się zarówno kwatery na uboczu, jak i apartamenty w centrum miasta bądź w pobliżu szlaków turystycznych.

Posłużyć się wyszukiwarką, żeby znaleźć wygodne apartamenty w Zakopanem

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest niesłychanie rozbudowane – na miejscu dostępnych jest mnóstwo kwater, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych gości. Do wyboru są m.in. apartamenty, domki czy pokoje. Na przyjezdnych czekają przeróżne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem staje się jeszcze bardziej komfortowy – niektóre domki oferują dostęp do jacuzzi, są wyposażone w palenisko, a także gwarantują gościom niezbędny sprzęt AGD (żelazko, pralkę, lodówkę) oraz RTV (radio, kablówkę). Nowocześnie zaaranżowane domy i rezydencje pozwalają odpocząć po aktywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Postanawiając o wynajmie apartamentów trzeba również dowiedzieć się, czy wybrana kwatera posiada parking, a także czy jest przyjazne dla domowych zwierząt – np. jeśli mamy zamiar wziąć ze sobą psa. Szeroki wachlarz ofert udostępniają strony internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń według rozmaitych kryteriów. Za pomocą łatwego w obsłudze katalogu szybko znajdziemy apartament czy domek dostępny w konkretnym terminie, który gwarantuje parking, ma widok na góry i miejsce zabaw dla dzieci.

Dane teleadresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]