Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Szukasz unikatowej oferty opieki technicznej WordPress? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, który został opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się niezmiernie popularnym CMS-em. Dzięki temu, iż bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a zarazem jest stosunkowo szybki, stosuje się go obecnie do projektowania złożonych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa źródłem niemiłych niespodzianek, w związku z tym istotną i potrzebną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu zaleca się zlecić opiekę techniczną nad stroną profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie lub ataki cyberprzestępców. Prócz tego, pomimo iż WordPress jest stosunkowo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niezamierzonymi problemami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. W związku z tym wymagane jest, aby działanie to realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, warto polecić opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest oferta aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest też blogerom i freelancerom utrzymującym własne strony www. W podstawowym pakiecie oferty zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, eliminacja następstw działania wirusów i wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego rodzaju monitoringi (między innymi zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]