Kancelaria prawna – pomoc frankowiczom

Kancelaria prawna – pomoc frankowiczom

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi kredyty we frankachszwajcarskich lub polisolokaty. Wachlarz usług adwokata Pawła Czarniaka oraz radcy prawnego Tomasza Baszczyna jest szeroki – obejmuje reprezentowanie klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, a także spłaconych i wypowiedzianych. Oprócz tego są to również postępowania o unieważnienie umów, zmniejszenia salda zadłużenia lub zwrot gotówki.

Kredyty frankowe – jaką wybrać kancelarię prawną?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię, która już prowadziła sprawy właścicieli kredytów we frankach szwajcarskich. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom oraz prowadziła spory z bankami, takimi jak Bank Millennium, Raiffeisen Bank Polska, mBank oraz Getin Noble Bank. Kancelaria ta posiada ponad 4 lata praktyki w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze podczas wyboru kancelarii specjalizującej się w kredytach frankowych? Istotne, by inicjującym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek dalszych działań – była staranna analiza umowy kredytowej. Poza sama umową przestudiowania wymagają też inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdej fazie takiego postępowania kancelaria winna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, jak również pomocą w przygotowywaniu różnego typu dokumentów: zawezwania do próby ugodowej, reklamacji, pozwu i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach szwajcarskich

Prawidłowo przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach szwajcarskich i chce go np. przewalutować, powinna poszukać profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie za nieobowiązujące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.