Flobo – robot do obsługi należności

Flobo – robot do obsługi należności

Na flobo.io uzyskasz więcej szczegółów o automatycznej windykacji należności.

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to użyteczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]