Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczne spędzanie urlopu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o sporej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]