Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Potrzebujesz więcej informacji o aktywnych wakacjach dla singli? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Rozróżnia się dwa typy ludzi: pierwsi kochają czas wolny spędzać na słodkim lenistwie, a drudzy w każdy dzień urlopu pragną zrobić coś spektakularnego, czego wcześniej nie doświadczyli. Z myślą o takich osób biura turystyczne szykują nietuzinkowe propozycje wycieczek dla aktywnych.

Aktywne wycieczki – wspaniała szansa, aby zdobyć dodatkowe kwalifikacje

Wycieczki dla aktywnych to drobiazgowo zorganizowane parodniowe wyprawy dla osób, które chcą zobaczyć przeróżne rejony Polski oraz świata od całkowicie nowej strony. Scenariusz takich wyjazdów jest jest pełen fantastycznych atrakcji, których przeciętny wczasowicz nie doświadczy z pozycji wygodnego fotela na balkonie wydzierżawionej kwatery w górach. Wyprawa dla osób poszukujących nowych doświadczeń to też pierwszorzędna szansa, by zdobyć kolejne umiejętności, bo często wiąże się ze instruktażami potrzebnymi do poznania mechanizmów przeżycia na danym obszarze. W trakcie wyprawy w góry dla aktywnych można między innymi nauczyć się używania raków oraz czekana czy poruszania się po via ferratach. Partycypanci opanowują podstawy survivalu, jak również tego, jak postępować w groźnych okolicznościach, które mogą ich zaskoczyć, czyli np. podczas zejścia lawiny. Trzeba też napomknąć, iż taka wyprawa w góry nafaszerowana jest skomplikowanymi zadaniami wymagającymi zaufania i współpracy między uczestnikami, co może skończyć się zawiązaniem wieloletnich przyjaźni.

Nie tylko europejskie góry – na aktywnych wycieczkach zwiedzisz egzotyczne rejony

Najbardziej atrakcyjne wycieczki, które będą wymagały od nas znakomitej kondycji fizycznej, to przeważnie wyprawy w góry, w tym także w góry wysokie, a kierunkiem są szczyty w bliskich i dalekich zakątkach świata. Osoby bez doświadczenia w wycieczkach po górach, ale z odpowiednią kondycją, mogą zapisać się m.in. na trekking po Podhalu i zdobyć cztery najważniejsze szczyty tego regionu: Giewont, Babią Górę, Turbacz i Trzy Korony. Mogą również zabrać się na Sycylię, gdzie będą podziwiaćz bliska wulkan Etna, miejscowe parki narodowe i przespacerują się ulicami malowniczych miast tej wyspy – Katanii, Trapani oraz Palermo. Lecz Europa to nie jedyne rejony, dostępne dla niedoświadczonych globtroterów – bez trudu poradzą sobie też w trakcie wycieczki do Namibii lub do Nepalu.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]