Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Dowiedz się, gdzie nabyć czyściwa techniczne, wejdź na http://tinyurl.com/yyn8paac

Profesjonalne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie wysokich standardów czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdują się obecnie na rynku? Na co wypada zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W myjniach i w branży chemicznej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są zazwyczaj wykorzystywane w rozmaitych gałęziach przemysłu, np. w branży chemicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach oraz wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze radzi sobie z zaschniętym brudem, plamami z oleju, tłuszczem, kurzem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być wykorzystane do czyszczenia delikatnych obiektów czy wycierania szyb. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe szmatki, są delikatne dla skóry dłoni, a przy tym niezwykle elastyczne, wytrzymałe i chłonne

Celulozowe i wielozadaniowe – typy czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy różnego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia czyściwa papierowe oraz włókninowe. Na potrzeby branży spożywczej produkuje się czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis kupisz produkty uniwersalne, z włókien do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania trwałych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do czyszczenia różnorodnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]