Wszyscy noszą celebrytki

Wszyscy noszą celebrytki

Potrzebujesz celebrytek? Koniecznie odwiedź tę stronę

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem przekory oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]