Tani i mobilny magazyn namiotowy – najważniejsze cechy

Tani i mobilny magazyn namiotowy – najważniejsze cechy

Rozwój prowadzonej działalności niemal zawsze wiąże się z potrzebą zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją na szczęście skuteczne metpdy na to, by zrobić to niewielkim nakładem funduszy i czasu. W takich sytuacjach warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują przestrzeń i funkcjonalność na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Namioty magazynowe całoroczny

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając namiot magazynowy upewnijmy się, że jest on przeznaczony do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on posiadać stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem instalacji jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wyprodukowano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być odporny na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Namiot magazynowy – popularne wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w wielu wariantach, co ułatwia dobór obiektu odpowiedniego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich konstrukcji waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc wiele namiotów w jeden obiekt za pomocą specjalnego systemu.