Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Smary, farby, sadze i oleje usunie pasta BHP do rąk

Dowiedz się, gdzie kupić pastę BHP do rąk

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich głównie różnego rodzaju sadze, oleje, farby, smary, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich pobrudzeń. Najefektywniejsza jest pod tym względem pasta do mycia rąk.

Pasty do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków myjących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, musi charakteryzować się dobrymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście BHP do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Oczywiście przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]