Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Potrzebujesz słoja z kranem? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]