Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl

Jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem są usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, FDM, PolyJet oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada najszerszą w Polsce ofertę aparatów do druku 3D – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Nylon 12 CF oraz inne (elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D dla amatorów, biznesmenówi profesjonalistów

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów i przedstawicieli przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaintrygowani procesem wydruku 3D, potrzebują skonsultować z ekspertami swoje projekty bądź możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu sklepu, powinni odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: szkolenie w obsłudze kupionych urządzeń, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy pomoc techniczne i merytoryczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych koncernów

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Nawet małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w obrębie sektorów, jak m.in. medycyna, stomatologia, motoryzacja oraz odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor narzędzi do drukowania 3D dynamicznie się rozwija – wraz z postępem idą pionierskie technologie i rozwiązania, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z miesiąca na miesiąc spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku 3D są stale rozwijane i udoskonalane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]