Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i na co warto zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale również przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Trwałe oraz nieskomplikowane w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.