Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Potrzebujesz etykiet na butelki? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, imieniny bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też coraz częściej nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może również stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o dniu i miejscu wesela, podziękowanie za przybycie lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdób domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę produkujesz wina, soki czy nalewki i wręczasz je kolegom albo rodzinie nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]