Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Korkownice, etykiety, korki – akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87

Domowy wyrób alkoholi, niegdyś nader popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (nalewki przyrządzane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań, pociąg do eksperymentowania oraz zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, acz nie brakuje również amatorów tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, pojemników, korków czy rurek. Na dodatek do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla piwa są to m.in. chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole możemy przygotować samemu. Dużo lepiej będą jednakże wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wahania wręczyć najbliższym jako prezent. Odrębny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]